El iKeller Kristall vas

El iKeller Kristall vas
El iKeller Kristall vas
El iKeller Kristall vas
El iKeller Kristall vas
El iKeller Kristall vas
El iKeller Kristall vas
El iKeller Kristall vas
El iKeller Kristall vas
El iKeller Kristall vas
El iKeller Kristall vas

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ELI KELLER, vas, 1 st, unik, samtida, porslin, blå kobolt, kristallglasyr, tillverkad i egen verkstad i Saltsjö-Boo, signerad Eli undertill, höjd 15 cm

Obetydligt slitage

847532

2020-12-08