Skyltdocka huvud 1930/40-tal

Skyltdocka huvud 1930/40-tal
Skyltdocka huvud 1930/40-tal
Skyltdocka huvud 1930/40-tal
Skyltdocka huvud 1930/40-tal
Skyltdocka huvud 1930/40-tal
Skyltdocka huvud 1930/40-tal

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKYLTDOCKA, huvud, 1930/40-tal, gjutmassa, höjd 36 cm.

Slitage och färgbortfall, senare ställvis bemålad.

847539

2020-12-14