Ritningshurts

Ritningshurts
Ritningshurts
Ritningshurts
Ritningshurts
Ritningshurts
Ritningshurts
Ritningshurts
Ritningshurts
Ritningshurts
Ritningshurts

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

RITNINGSHURTS, 1900-talets andra hälft, fanérad i furu, betsade detaljer, lös sockel, höjd ca 77, 100x70 cm

Ytskador, fanérbortfall

847554

2020-11-30