Chanel Gabrielle hobo bag
Klubbat för:
24 000 SEK
Utropspris
28 000 SEK
CHANEL, "Gabrielle hobo bag", axelremsväska i quiltat svart lammskinn, metallbeslag i patinerad samt guldfärgad metall, dubbla axelremskedjor med inträtt skinnband, invändigt fodrad i vinröd textil, tre fack, varav ett med dragkedja, märkt "CHANEL MADE IN ITALY" samt numrerad, längd 30 cm, höjd 24 cm, bredd 10 cm, certifikat, dustbag, samt originalkartong medföljer.
Ingår i tema "Under granen".
Mindre bruksslitage.
847564
2020-12-06