Klubbat för:
6 000 SEK
2 000 SEK
ISAAC GRÜNEWALD (1889-1946): Sigrid (Hjertén) på stranden i Alassio, signerad Grünewald, färglitografi, bildmått ca 31x40 cm
PROVENIENS:
Författaren Karl Haskel,1935-2019
Och sedan privat samling
847579
2020-11-30