Isaac Grünewald

Isaac Grünewald
Isaac Grünewald
Isaac Grünewald
Isaac Grünewald

Klubbat för:

6 000 SEK

2 000 SEK

ISAAC GRÜNEWALD (1889-1946): Sigrid (Hjertén) på stranden i Alassio, signerad Grünewald, färglitografi, bildmått ca 31x40 cm

PROVENIENS:
Författaren Karl Haskel,1935-2019
Och sedan privat samling

847579

2020-11-30