Klubbat för:
350 SEK
1 000 SEK
CARL THORE (Sigurd Lindqvist), taklampa, 1970-tal, Granhaga Metallindustri, rödlackerad skärm, etikettmärkt, höjd ca 25, diameter 48 cm
Bruksslitage, smärre repor, ej funktionstestad
847595
2020-12-05