Spegel gustaviansk stil
Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SPEGEL, gustaviansk stil, 1900-talets första del, brännmärkt John Lundmark, fasettslipat glas, förgylld, bronserad och bemålad, snidad dekor av rosett, medaljong och lager mm. höjd ca. 96 cm
Renoverad, senare bronserad
847598
2020-12-07