Klubbat för:
6 200 SEK
Schätzwert
3 000 SEK
Beschreibung
AXEL LARSSON, byrå, 1900-talets andra kvartal, fanerad med alm, fyra lådor i tre varv, bredd 90 cm, djup 44,5 cm, höjd 70 cm.
Zustandsbeschreibung
Bruksslitage, slipad yta.
847599
2020-12-03
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner