Herman Hägg

Herman Hägg
Herman Hägg
Herman Hägg
Herman Hägg
Herman Hägg
Herman Hägg

Klubbat för:

900 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

HERMAN HÄGG (1884-1966): olja på pannå, marint måleri, signerad, ca 39x56 cm

Zustandsbeschreibung

847600

2020-11-30