Klubbat för:
900 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
HERMAN HÄGG (1884-1966): olja på pannå, marint måleri, signerad, ca 39x56 cm
Zustandsbeschreibung
847600
2020-11-30
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner