Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ARMBANDSUR, Elgin, 1900-talets mitt, rektangulär urtavla, plexiglas, ca 35x23 mm
Fungerar ej vid inskrivningstillfället, funktionen garanteras ej, repor
847601
2020-11-30
Gör en kostnadsfri värdering här