Sven Lidberg litografier
Klubbat för:
800 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
LIDBERG, Sven (1944-2009): 5 st, Figurkompositioner, signerade, ea, färglitografier, bladstorlek 20x14 - 35x21,5 cm, oramade
Kuntoraportti
847618
Päivämäärä:
2020-11-30