Johannes Olsson

Johannes Olsson
Johannes Olsson

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JOHANNES OLSSON, Johannes (född 1945): Abstrakt komposition, signerad samt numrerad 12/170, serigrafi, ca 85x60 cm

847627

2020-12-12