Officershattar

Officershattar
Officershattar
Officershattar
Officershattar
Officershattar
Officershattar
Officershattar
Officershattar

Klubbat för:

2 400 SEK

2 000 SEK

HATTAR, 4 st, omkring 1900-talets mitt, Sovjetunionen, strl 57 och 58 enligt märkning.

Slitage.

847629

2020-12-02