Ljusstakar Gebos Göteborg

Ljusstakar Gebos Göteborg
Ljusstakar Gebos Göteborg
Ljusstakar Gebos Göteborg
Ljusstakar Gebos Göteborg
Ljusstakar Gebos Göteborg
Ljusstakar Gebos Göteborg

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

800 SEK

LJUSSTAKAR, mässing, Gebos, Göteborg, 1900-talets andra hälft, fasettformat skaft på konande fot, höjd 18 cm.

Bruksslitage, något sneda, stötskador.

847635

2020-12-14