Bord 1900-talets andra hälft

Bord 1900-talets andra hälft
Bord 1900-talets andra hälft
Bord 1900-talets andra hälft
Bord 1900-talets andra hälft
Bord 1900-talets andra hälft
Bord 1900-talets andra hälft
Bord 1900-talets andra hälft
Bord 1900-talets andra hälft
Bord 1900-talets andra hälft
Bord 1900-talets andra hälft

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BORD, med klaff, 1900-talets andra hälft, skiva fanérad i masurbjörk, höjd ca 72, 130x80, total längd 190 cm

Skiva m smärre skador

847639

2020-12-01