Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 000 SEK
STRÖMBERGSHYTTAN, 2 skålar på fot, signerade AÖ, numrerad 9315, höjd ca 26, diameter ca 22 cm
847642
2020-12-12
Gör en kostnadsfri värdering här