Byrå Sandell Bohlin
Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
THOMAS SANDELL & JONAS BOHLIN, "Snö A2", byrå, Asplund, formgivningsår 1994, vitlackerad, sockel i björk, höjd ca 59, 90x45 cm
Slitage, ytskador, senare bemålning (toppskiva), övre lådan är något skev
847648
2020-11-30