Emma fåtöljer ett par

Emma fåtöljer ett par
Emma fåtöljer ett par
Emma fåtöljer ett par
Emma fåtöljer ett par
Emma fåtöljer ett par
Emma fåtöljer ett par
Emma fåtöljer ett par
Emma fåtöljer ett par

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FÅTÖLJER, ett par, sk Emmafåtöljer, 1900-talets första hälft, djuphäftad dekor, framtill med svarvade ben på hjultrissor av mässing, sitthöjd ca 45 cm

Nyrenoverade, smärre slitage

847656

2020-12-06