Edward Finnell föreställande Rory Gallagher

Klubbat för:

600 SEK

2 500 SEK

ED FINNELL (USA/Sverige, född 1956), Rory Gallagher, Shrine Auditorium, Los Angeles, California, November 23, 1974, analogt (darkroom made) silvergelatin fotografi, ilford multigrade v rc-papper, signerad Ed Finnell, numrerad 7/50, bildstorlek ca 50.8x40.6 cm

Oramat fotografi

847660

2020-12-04