Klubbat för:
500 SEK
800 SEK
VÄGGAPPLIQUER, 1 par, eklektisk stil, 1900-talets andra hälft, gulmetall, för två ljus, höjd 34 cm.
Något slitage, borrade hål för el.
847670
2020-12-07