HANDDOCKOR ca 15 st

HANDDOCKOR ca 15 st
HANDDOCKOR ca 15 st
HANDDOCKOR ca 15 st
HANDDOCKOR ca 15 st
HANDDOCKOR ca 15 st
HANDDOCKOR ca 15 st
HANDDOCKOR ca 15 st
HANDDOCKOR ca 15 st

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 000 SEK

HANDDOCKOR, 1900-talets andra hälft, ca 15 st, polykromt bemålad trä

Delvis med kläder, bruksslitage

847679

2020-12-06