Ed Finnell fotografi Sir Elton John
Klubbat för:
1 800 SEK
2 500 SEK
ED FINNELL (USA/Sverige, född 1956): Sir Elton John, "Goodbye Yellowbrick Road Tour", Los Angeles, 4 Oktober 1974, signerad Ed Finnell, numrerad 1/50, analogt (darkroom made) silvergelatin fotografi, ilford multigrade v rc-papper, ca 40.6x50.8 cm
Oramad
847680
2020-12-10