tusch och akvarell på siden

tusch och akvarell på siden
tusch och akvarell på siden
tusch och akvarell på siden
tusch och akvarell på siden
tusch och akvarell på siden
tusch och akvarell på siden

Klubbat för:

3 200 SEK

5 000 SEK

OKÄND KONSTNÄR, tusch och akvarell på siden, 1700-tal, Kina, ca 32x37 cm

Ej examinerad ur ram

847681

2020-12-07