Ikon

Ikon
Ikon
Ikon
Ikon

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

IKON, Ryssland, omkring sekelskiftet 1800/1900, motiv med heliga personer, tempera och olja samt förgyllning på pannå, ca 31x26 cm

Nagg, slitage, färgbortfall, stötmärken, slitage, krackelyr

847691

2020-12-01