Golvlampa

Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

GOLVLAMPA, tidigt 1900-tal, 1 ljuspunkt, ställbar i höjd upp till ca 186 cm samt vridbar arm, blandstil, majolika samt brons delvis förgylld,

Bruks och åldersrelaterat slitage, senare lampfäste, funktionen garanteras ej

847694

2020-12-06