Stanislaw Wysocki skulptur
Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
STANISLAW WYSOCKI (Polen, född 1949): Abstrakt kvinnofigur, patinerad brons, signerad, numrerad och daterad Stan Wys 8/8 2009, stensockel, totalhöjd ca 35 cm
Sannolikt plakett som suttit på sockeln som är borta
847702
2020-12-06