Stanislaw Wysocki skulptur

Stanislaw Wysocki skulptur
Stanislaw Wysocki skulptur
Stanislaw Wysocki skulptur
Stanislaw Wysocki skulptur
Stanislaw Wysocki skulptur
Stanislaw Wysocki skulptur
Stanislaw Wysocki skulptur
Stanislaw Wysocki skulptur
Stanislaw Wysocki skulptur
Stanislaw Wysocki skulptur
Stanislaw Wysocki skulptur
Stanislaw Wysocki skulptur

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

STANISLAW WYSOCKI (Polen, född 1949): Abstrakt kvinnofigur, patinerad brons, signerad, numrerad och daterad Stan Wys 8/8 2009, stensockel, totalhöjd ca 35 cm

Sannolikt plakett som suttit på sockeln som är borta

847702

2020-12-06