Byrå,

Byrå,
Byrå,
Byrå,
Byrå,
Byrå,
Byrå,
Byrå,
Byrå,
Byrå,
Byrå,
Byrå,
Byrå,

Klubbat för:

1 500 SEK

3 000 SEK

BYRÅ, gustaviansk stil, 1900-talets mitt, efter förlaga av Haupt, röd stenskiva, 3 lådor, fanérad med olika träslag, mässingsbeslag, bredd 95, djup 49, höjd 82 cm.

Cites-intyg från Jordbruksverket medföljer

Bruksslitage, smärre nagg på stenskiva

847703

2020-12-07