Servis "Fasan" Gustavsberg

Servis
Servis
Servis
Servis
Servis
Servis
Servis
Servis
Servis
Servis
Servis
Servis

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GUSTAVSBERG, "Röd Fasan", servisdelar, 39 dlr, bestående av: tekanna, 4 chokladkoppar med 3 fat, 1 buljongkopp med lock, 6 kaffekoppar med fat, samt 8 extra kaffefat, 1 tefat, 1 assiette, samt 8 assietter

Bruksspår och åldersrelaterat slitage, märken, mikronagg kan

847707

2020-12-06