Jan Håfström

Jan Håfström
Jan Håfström
Jan Håfström
Jan Håfström

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

JAN HÅFSTRÖM (född 1937): "Elgaland. Vargaland" signerad och numrerad, Jan Håfström 66/100, frimärkesark, bladmått ca 19,5x13 cm, rammått 31x24,5 cm

847709

2020-12-01