Block

Block
Block
Block
Block
Block
Block

Klubbat för:

650 SEK

1 000 SEK

BLOCK,(2) tidigt 1900-tal, krok och beslag i smide, längd med krok ca 44, den lilla 17 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage

847710

2020-12-06