Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TALLRIKAR, samt SKÅL, 3 dlr, Kina, porslin 17/1800-tal, dekor i underglasyrblått , diameter ca 11-23 cm, höjd på skål 6 cm
1 tallrik med avslag, mindre nagg förekommer kring kant
847711
2020-12-06
Gör en kostnadsfri värdering här