Klubbat för:
500 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
ROGER RISBERG (1956-2011): (5) Figurscener, signerade, bläck på papper, ca 30x23 cm
Zustandsbeschreibung
Slitage och fläckar
847713
2020-12-01
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner