Roger Risberg

Roger Risberg
Roger Risberg
Roger Risberg
Roger Risberg

Klubbat för:

500 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

ROGER RISBERG (1956-2011): (5) Figurscener, signerade, bläck på papper, ca 30x23 cm

Zustandsbeschreibung

Slitage och fläckar

847713

2020-12-01