OIDENTIFIERAD KONSTNÄR
2020-12-06
847717
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (troligen Ungern, 1900-tal): klippavsats med båtar, signerad Szirom, olja på pannå, 60x80