BING & GRÖNDAL figurin

BING & GRÖNDAL figurin
BING & GRÖNDAL figurin
BING & GRÖNDAL figurin
BING & GRÖNDAL figurin
BING & GRÖNDAL figurin
BING & GRÖNDAL figurin
BING & GRÖNDAL figurin
BING & GRÖNDAL figurin
BING & GRÖNDAL figurin
BING & GRÖNDAL figurin
BING & GRÖNDAL figurin
BING & GRÖNDAL figurin

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BING & GRÖNDAL, figurin, i form av lejon, stämplad undertill i underglasyrblått samt 1677 samt monogramsignerad SI-K, längd ca 30, höjd ca 15 cm

847718

2020-12-01