Klubbat för:
1 000 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
TAKARMATUR, nyrenässans, slutet av 1800-tal, för 3 ljus, stomme av mässing, stammglas, höjd ca 40 cm
Zustandsbeschreibung
Stamglas med nagg
847727
2020-12-06
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner