Karmstolar Wegner

Karmstolar Wegner
Karmstolar Wegner
Karmstolar Wegner
Karmstolar Wegner
Karmstolar Wegner
Karmstolar Wegner
Karmstolar Wegner
Karmstolar Wegner
Karmstolar Wegner
Karmstolar Wegner
Karmstolar Wegner
Karmstolar Wegner
Karmstolar Wegner
Karmstolar Wegner

Klubbat för:

20 000 SEK

Utropspris

20 000 SEK

HANS J WEGNER, "Kinastolen", karmstolar, 1 par, Fritz Hansen, Danmark, formgivningsår 1943, körsbär, lösa dynor i rött skinn, etikettmärkta Made in Denmark, Fritz Hansen 0868 resp 1168, höjd 82, sitthöjd 46 cm

Karmar med ytslitage, smärre ytskador

847732

2020-12-01