STOL

STOL
STOL
STOL
STOL
STOL
STOL
STOL
STOL
STOL
STOL

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STOL, stomme av bok, slutet av 1900-talet, rygghöjd ca 92, sitthöjd 45 cm

Bruksslitage, slitage kring sits

847738

2020-12-06