Johan Knutsson oljemålning

Johan Knutsson oljemålning
Johan Knutsson oljemålning
Johan Knutsson oljemålning
Johan Knutsson oljemålning

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OKÄND KONSTNÄR, Gata i snö, olja på pannå, signerad Johan Knutsson, daterad 1977, ca 45x36 cm

847742

2020-12-05