VERKTYGSVAGN,

VERKTYGSVAGN,
VERKTYGSVAGN,
VERKTYGSVAGN,
VERKTYGSVAGN,
VERKTYGSVAGN,
VERKTYGSVAGN,

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VERKTYGSVAGN, 1900-talets andra hälf, metall, på hjul, avtagbara brickor, höjd ca 66, 70x39 cm

Bruksslitage, avtagbara hjul

847744

2020-12-06