Klubbat för:
4 400 EUR
Utropspris
5 000 EUR
REIDAR SÄRESTÖNIEMI (1925-1981) natt i bergen, olja på duk, 130x130 cm
Proveniens: Kirsi och Keio Eerikäinen Foundation
847757
2020-12-07
Gör en kostnadsfri värdering här