Reidar Särestöniemi oljemålning

Klubbat för:

4 400 EUR

Utropspris

5 000 EUR

REIDAR SÄRESTÖNIEMI (1925-1981) natt i bergen, olja på duk, 130x130 cm

Proveniens: Kirsi och Keio Eerikäinen Foundation

847757

2020-12-07