Stig Lindberg vas och fat "Karneval"
Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
STIG LINDBERG (1916-1982), 3 dlr, vas, fajans, "Karneval", vas "Reptil" samt skål, Gustavsberg, höjd mellan ca 31-5 cm
Slitage, mikronagg kan förekomma, ställvis bortfall av dekor på vas, Karneval
847764
2020-12-06