Shaker nysilver

Shaker nysilver
Shaker nysilver
Shaker nysilver
Shaker nysilver
Shaker nysilver
Shaker nysilver
Shaker nysilver
Shaker nysilver

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

800 SEK

SHAKER, C.G.Hallberg, nysilver, 1900-talets mitt, med handtag och pip, dekor av blommor, stämplat C.G.H ALP, höjd ca 23

Bruks- och åldersrelaterat slitage

847766

2020-12-06