Klubbat för:
900 SEK
1 500 SEK
BORDSLAMPA, Elektroskandia, funkis, ca 1940-tal, blästrad beige metall, ställbar skärm, höjd ca 36 cm
Bruksslitage, fäckar, repor, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen
847770
2020-12-05