Bordslampa 1940-tal

Bordslampa 1940-tal
Bordslampa 1940-tal
Bordslampa 1940-tal
Bordslampa 1940-tal
Bordslampa 1940-tal
Bordslampa 1940-tal
Bordslampa 1940-tal
Bordslampa 1940-tal

Klubbat för:

900 SEK

1 500 SEK

BORDSLAMPA, Elektroskandia, funkis, ca 1940-tal, blästrad beige metall, ställbar skärm, höjd ca 36 cm

Bruksslitage, fäckar, repor, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

847770

2020-12-05