Bordslampa 1960/70-tal
Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BORENS BELYSNING, bordslampa, 1960/70-tal, mässing och plåt, ställbar arm, undertill etikettmärkt Borens 8607, höjd ca 30, längd 35 cm
Bruksslitage, märken, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktion
847773
2020-12-05