Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
TOMTE, bemålat lergods, träplatta, tidigt 1900-tal, sannolikt Tyskland, höjd ca 47 cm
Ben med lagning, slitage och färgskrap, atribut saknas, fotplatta senare
847786
2020-12-01
Gör en kostnadsfri värdering här