Soffbord Mathsson

Soffbord Mathsson
Soffbord Mathsson
Soffbord Mathsson
Soffbord Mathsson
Soffbord Mathsson
Soffbord Mathsson
Soffbord Mathsson
Soffbord Mathsson

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BRUNO MATHSSON, soffbord, 1900-talets andra hälft, fanérat i bok, etikettmärkning, höjd ca 52, 140x70 cm

Smärre ytskador, skiva m fuktfläck

847795

2020-12-01