Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ERIK HÖGLUND, ljusstakar, 1 par, smideoch glas, Boda, 1960-70-tal, höjd 15,5 cm, ljuspipans diameter ca 3,5 cm.
Bruksslitage.
847796
2020-12-07
Gör en kostnadsfri värdering här