Erik Höglund ljusstakar

Erik Höglund ljusstakar
Erik Höglund ljusstakar
Erik Höglund ljusstakar
Erik Höglund ljusstakar
Erik Höglund ljusstakar
Erik Höglund ljusstakar

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ERIK HÖGLUND, ljusstakar, 1 par, smideoch glas, Boda, 1960-70-tal, höjd 15,5 cm, ljuspipans diameter ca 3,5 cm.

Bruksslitage.

847796

2020-12-07