Olle Nordberg, Ensam flicka, Nordingrå

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OLLE NORDBERG (1905-1986): "Capella" - i hamnen, signerad och daterad Olle Nordberg 50, olja på duk uppfodrad på pannå, ca 32x45 cm

847801

2020-12-01